top of page

Наші послуги 

Ми надаємо багато послуг таких як:

вантажні перевезення

викуп вантажівок та напівпричепів

експедиторські послуги 

допомога з документацією

Вантажні перевезення

Ласкаво просимо до нашого автопарку з 20 машинами! Ми надаємо надійне та безпечне перевезення вантажів у межах України, ЄС та за їх межами. Наша команда гарантує безпеку та ефективність у кожній поїздці. Довірте нам ваш вантаж – ми організуємо все необхідне."

Зображення WhatsApp, дата_ 2023-12-28 о 15.52.33_93d21d79.jpg
Зображення WhatsApp, дата_ 2023-12-28 о 15.52.36_aa172a52.jpg

Викуп тягачів та напівпричепів

Швидкий та вигідний викуп тягачів та напівпричепів будь-якої марки. Наша команда гарантує оперативність та конкурентну ціну за ваш транспортний засіб. Продаж без зайвих клопотів – звертайтеся до нас для швидкого викупу вашого транспорту

експедиторські послуги

Ми пропонуємо повний комплекс доставки та супроводу вантажів на усій дистанції маршруту. Наша команда професіоналів забезпечить надійну та ефективну транспортировку ваших вантажів в межах України, ЄС та за їх межами.

Довірте нам ваші вантажі, і ми забезпечимо безпечну та швидку доставку, відповідаючи всім вашим потребам та вимогам. Наші експерти готові забезпечити вам найкращі експедиторські послуги для успішного та безперебійного транспортування.

YEkspedirovanie-gruzov-transformed.jpeg
pexels-sora-shimazaki-5673488.jpg

Допомога з документацією

Ми готові взяти на себе весь процес оформлення необхідних дозволів та документів для вашого вантажу. Наша команда експертів забезпечить швидке та правильне оформлення усієї необхідної документації, звільняючи вас від цього клопоту, щоб ви могли сконцентруватися на вашому бізнесі.

bottom of page